Blog

Novinky zvo svete kvetov a boxov ruží

Ideálny darček na Valentína pre frajerku

Deň svätého Valentína je už roky dňom vyhradeným pre zamilovaných. Pokiaľ chcete nájsť perfektný darček na Valentína pre frajerku, ste na správnom mieste.

Luxusný box trvácnych ruží

Majte tento rok Valentín vo veľkom štýle. Box trvácnych ruží je krásne riešenie darčeka na Valentína pre frajerku. Amorov šíp ju neminie, keď ho dostane. Dokonca máte viac možností, pokiaľ ide o vyjadrenie vašej náklonnosti jedným z boxov trvácnych ruží..

Box trvácnych ruží neskončí po pár dňoch v odpadkovom koši ale vašej milovanej osobe bude ešte dlho pripomínať lásku medzi vami. Sú to až dva roky, koľko ruže vydržia. Box trvácnych ruží vyzerá naozaj exkluzívne a očarujúco. Môže byť personalizovaný, keď si na neho dáte potlač s vlastným odkazom alebo menom vašej lásky.

Kytica na Valentína je ideálnym valentínskym darčekom

Patríte medzi tých, ktorí by sviatku Valentína venovali prílišnú pozornosť? Aj tak sa nedá prehliadnuť regále plné desiatok valentínskych darčekov, či už v supermarketoch alebo dokonca na čerpacích staniciach.

Podľa nášho skromného názoru 🙂 je kytica na Valentína jedným z najlepších valentínskych darčekov. Všeobecne ženy milujú romantiku a s ňou sú spojené práve ruže. Symbolizujú krásu, pravú lásku a vášeň. Ideálne je, ak sú to ešte aj obľúbené kvety obdarovanej. Či už je to bohémka, ktorá uprednostňuje poľné kvety v rôznych farbách, alebo moderná šik žena, ktorá miluje ruže, kytica na Valentína určite upúta jej pozornosť.

Box živých ruží pre romantikov

Keď slová nestačia, nechajte za vás hovoriť nádherný box živých ruží. Každý box živých ruží je vyrobený ručne z výberových hlavičiek ruží. Práve tie sú symbolom lásky a celého valentínskeho dňa. Vyberte si ten pravý a zapôsobte. Odmenou vám bude úsmev na perách obdarovanej.

Box živých ruží s kúskom sladkého

Kvety alebo sladké? Stále sa neviete rozhodnúť? Zjednodušíme vám to s možnosťou výberu boxu živých ruží a čokolády Ferrero Rocher. Nielenže krásne vyzerá, ešte sa dá aj zjesť. To je neodolateľná kombinácia, ktorá určite poteší vašu “Valentínku”.

Originálny macko z ruží

Ak hľadáte skutočne originálny darček na Valentína, ideálne je venovať ručne vyrobeného macka z 3D ruží. Macko z ruží je perfektnou dekoráciou v každom interiéri. Či bude skrášľovať váš spoločný domov alebo bude zdobiť obdarovanej pracovný stôl v kancelárii, pri každom pohľade na neho si pripomenie chvíle strávené s vami. Navyše je zabalený v luxusom obale a previazaný stuhou, vďaka čomu je stále chránený voči nečistotám a prachu.

macko z ruží

Donáška valentínskych darčekov až k vám domov

Rozdávanie darčekov môže byť naozaj veľmi stresujúce a výber dokonalého darčeku na Valentína naozaj náročný. Využite pohodlnú možnosť objednania kvetov, prostredníctvom nášho online kvetinárstva, bez nutnosti zdĺhavej návštevy kamennej predajne. Naše služby môžete využiť v prípade, ak ste na Valentína oddelene od vašej lásky a chcete ju nečakane prekvapiť, či už doma alebo priamo v práci.

Chcete byť zahalený rúškom tajomstva ako tajný ctiteľ? Darček na Valentína pre frajerku alebo inú osobu vieme doručiť aj anonymne. Vaša láska sa bude cítiť trošku ako v hollywoodskych romantických filmoch.

Pridaj komentár